Купити і продати нерухомість в Болгарії-з нами вигідно і легко.

Доброго дня, хочемо повідомити Вас про те, що наша агенція окрім нерухомості по місту та регіоні пропонує і нерухомість за кордоном, зокрема в Болгарії. Цей напрямок ми  активно розвиваємо, оскільки  останні декілька років Болгарія все переконливіше тримає 1-ше місце в країнах СНД як найпривабливіша країна для  інвестиції в нерухоме майно. За останніми даними, більш як  500 000 українських громадян  придбали нерухомість в Болгарії, а це серйозний показник.

Якщо Ви також задумуєтесь про придбання нерухомості в Болгарії і мрієте про будинок на березі чорного моря, ми допоможемо Вам з вибором. У нас є фахівці, які проконсультують Вас по будь-яким питанням, стосуючих купівлі нерухомості.

Ми являємось офіційним партнером самої великої будівельно-інвестиційної компанії в Болгарії. Тому,по Вашому бажанню, можемо провести on-line презентацію зі спеціалістами із Болгарії, котрі допоможуть Вам зробити свій правельний вибір і дадуть відповіді на всі цікавлячі Вас питання, починаючи з процесу купівлі, закінчуючи адаптацією в Болгарії.

Об’єкти, які ми пропонуємо від забудовника, високої якості, розташовані в самих популярних та ліквідних районах, характеризуються відсутністю кредитів та іпотеки, що виключає ризик при купівлі нерухомості. Різноманітність об’єктів, гнучкий підхід в системі оплати, повний інформаційний та юридичний супровід угод, розширений перелік послуг після продажу, індивідуальний підхід в обслуговувані клієнтів – все це характеризує компанію як лідера на ринку нерухомості в Болгарії уже більш як 10 років.

Таким чином ми пропонуємо:

  • Великий вибір обєктів всіх цінових категорій на всі території Болгарії;
  • Надійність, гарантія чистоти обєктів и відсутність ризиків при купівлі;
  • Гнучка система оплати, максимальні знижки і розстрочки, індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Повний перелік послуг післяпродажного обслуговування.

Ми організовуємо індивідуальні та групові поїздки за нерухомістю, прийнявши участь в яких, можна не тільки визначитись з вибором нерухомості, а й ознайомитись з Болгарєю, її районами, з самими ліквідними обєктами на узбережжі. Прийнявши участь в груповій поїздці можна скористатись хорошими скидками до 15%.

Нерухомість в Болгарії

Чому варто придбати нерухомість в Болгарії?

 

Сама головна перевага– Доступні ціни на житло і широкий вибір об’єктів.

По-друге Проста та зрозуміла процедура купівлі.

По-третєМожливість збільшення своїх інвестицій.

Ще одне не мало важлива перевага – Близька та зручна транспорта доступність, отримання мультивізи з можливістю проживання до 180 днів в році. З 31 лютого 2012 року Ви вже можете приїжджати в Болгарію по відкритій Шенгенській візі!

Неодмінно, основний козир і важлива причина для придбання нерухомості в Болгарії –  це екологічно чиста місцевість, хороший клімат, історична та культурна близькість і відсутність язикового бар’єру.

Це тільки маленька частина того, що можна виділити як перевагу Болгарії як країни для придбання нерухомості.

Для більш детальної інформації та консультації, запрошуємо Вас в наш офіс за адресою:
вул. Гайдамацька (Рафаїла Чорного), 3\1, офіс № 320, м. Умань.
Тел.: (063)419-07-99
Эл.почта:   anlider1@ukr.net
Skype:  lider_o2

Будемо раді прикласти всіх зусиль, щоб допомогти Вам з вибором та зробимо все можливе щоб Ви залишились задоволені.

З повагою, Агенція Нерухомості «Лідер»

Слова заклинателі для робота гугла:  агентство недвижимости нерухомості Умань ЛІДЕРапартамент болгария, болгария дом, болгария дом продажа, болгария жилье, болгария жилье купить, болгария квартира, болгария квартира купить, болгария купить дом, болгария недвижимость, дома +в болгарии недорого, квартиры +в болгарии, квартиры +в болгарии купить недорого, квартиры +в болгарии недорого, купить дом +в болгарии, купить квартиру +в болгарии, недвижимость +в болгарии, недвижимость болгария купить, нерухомість +в болгарії, нерухомість болгарія

Вас це може зацікавити