Чому саме Болгарія?

 1. Доступні ціни для проживання. Якщо прийняти до уваги середні ціни на споживчі товари і послуги Євросоюзу за 100%, то їх рівень коливався від 48% в Болгарії до 138% в Данії. Тобто, сама дешева країна ЄС – Болгарія (по крайній мірі за статистикою Євростат за 2014), сама дорога – Данія.
 2. Широкий вибір об’єктів нерухомості.
 3. Країна приваблива для пенсіонерів.
 4. Історична та культурна близькість. Рідна по духу культура, схожість традицій.
 5. Проста та зрозуміла процедура купівлі.
 6. Можливість збільшення інвестицій. Враховуючи нестабільну економічну ситуацію в країні, інвесторів перш за все приваблює житлова та комерційна нерухомість у великих містах Болгарії, а також на морських, гірськолижних та бальнеологічних курортах.
 7. Чиста місцевість та м’який клімат. Зима в Болгарії помірна, а літо – не дуже жарке в порівнянні з іншими відомими туристам місцями.
 8. Відсутність язикового бар’єру. В Болгарії при спілкуванні використовується російська мова.
 9. Доступні ціни на житло. Ціни на нерухомість в Болгарії – найнижчі в Європейському Союзі.
 10. Низький податок на нерухомість – найнижчий у Європі. Податок становить 30-100 Євро в рік в залежності від розміру житлової площі. Витрати на обслуговування також досить низькі.
 11. Купівля нерухомості в Болгарії забезпечує Вам мультивізу. Іншим словами, Ви зможете безперешкодно перебувати на території Болгарії дев’яносто днів кожні пів року. Крім того у Вас є можливість отримання права на довготривале перебування чи постійне місце проживання в країні, що практично неможливо в інших країнах Європи!

Без сумніву, Болгарія заслуговує Вашої уваги та пропонує гарні можливості для

інвестиції. Головне – не помилитись у виборі нерухомості, а як це зробити Вам допоможе наша компанія.